Gra w kręgle

W każdym większym mieście zasypywani jesteśmy różnego rodzaju rozrywką. Różnego rodzaju firmy głowią się nad tym, aby przekonać nas abyśmy właśnie skorzystali z ich rozrywek i wydali u nich nasze ciężko zarobione pieniądze. Rozrywka dla mas to świetny biznes, jednak trzeba trafić i mieć odpowiedni pomysł. Kręgielnia to w każdym większym mieście z pewnością dobra inwestycja biznesowa. Możemy spodziewać się sporego obłożenia fanów o ile nasz kręgielnia będzie odpowiednio wyposażona i będzie posiadało dużo torów. Co prawda musimy liczyć się z dość dużymi kosztami początkowymi, ale dochody w przyszłości zwrócą nam się z nawiązką.

VN:F [1.9.17_1161]
Twoja ocena: 3.0/5 (Ocen: 1)
Gra w kręgle, 3.0 out of 5 based on 1 rating

1 komentarz do “Gra w kręgle

  1. W przypadku automatów sprzedających, jeśli wybierzemy odpowiednią lokalizację możemy liczyć na dobry pasywny dochód… Oczywiście trzeba je uzupełniać itd… Ale W gruncie rzeczy zatrudniając jedną osobę do ogarnięcia tego możemy cieszyć się pasywnym zyskiem z takiej inwestycji :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>