Hodowla tucznika

Wielu z nas zastanawia się jaki biznes będzie najlepszy na wsi. W co zainwestować i jaki interes starać się rozwijać na terenach podmiejskich ? Niewątpliwie dobrym pomysłem sprawdzającym się od lat są wszelkiego rodzaju hodowle oraz chów zwierząt. Mogą być to farmy kurcząt, czy strusi, może być to hodowla krów na mleko, lub takich specjalnych odmian na mięso. Hodowla trzody chlewnej to też dobry pomysł na biznes na wsi. Co prawda obecnie mocno wzrasta zapotrzebowanie na mięso kurcząt, jednak dobra wieprzowinka jest zdecydowanie niezastąpiona.

VN:F [1.9.17_1161]
Oceń pomysł na biznes:
Twoja ocena: 5.0/5 (Ocen: 1)
Hodowla tucznika, 5.0 out of 5 based on 1 rating

2 komentarzy do “Hodowla tucznika

  1. Przy hodowli zwierząt, nawet na wsi jest wiele problemów. Teraz, gdzie większy sklep jest w każdej miejscowości ludziom po prostu nie chce się hodować zwierząt. Wiemy jak dużo czasu, energii i pracy musimy mu poświęcić. Później dochodzi jeszcze ubój, przy którym pomagają znajomi i to całe przerabianie mięsa na przetwory. Ludzie zdecydowanie wolą iść do sklepu i kupić kiełbasę, mleko i jajka.

  2. Z kolei mój dalszy sąsiad dorobił się sporych pieniędzy na hodowli tucznika. Od lat konsekwentnie rozwija swoją firmę, korzystając z Unijnych funduszy i dorobił się sporego majątku. Więc… można :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>